Apie mus

Tentera – tai specializuota veikla, kuri orientuojasi į tentinių gaminių projektavimą bei gamybą. Pagrindinis mūsų veiklos tikslas – patenkinti kiekvieno kliento poreikius. Reiklumas kokybei, technologinių sprendimų ieškojimas, galimybė rinktis iš platus medžiagų spalvų bei tankio asortimento ir individualaus produkto kūrimas – tai ilgametės darbo patirties rezultatas. Gamyboje naudojame tik sertifikuotas medžiagas bei aukščiausios kokybės detales.

Esame orientuoti ne tik į gamybos procesą, bet ir į galutinį rezultatą. Mums svarbu, jog būtų įgyvendinti kiekvieno kliento individualūs poreikiai, todėl skiriame išskirtinį dėmesį ir mažiausioms detalėms. Suprantame, jog tentinis gaminys turi būti ne tik kokybiškai atliekantis savo funkciją, bet ir stilingas, patogus naudoti ir funkcionalus. Užtikriname, jog rasime tinkamiausią sprendimą net ir patiems reikliausiems klientams.

Mūsų siūlomos paslaugos:

  • Skaidrių tentų gamyba terasoms ir pavėsinėms;
  • Tentų gamyba automobilių priekaboms ir mikroautobusams;
  • Tentų gamyba sunkvežimiams, puspriekabėms ir savivarčiams;
  • Žemės ūkio paskirties tentų gamyba (kombainams, traktorinėms priekaboms, trąšų uždangalams ir kt.;
  • Kitų įvairios paskirties tentų gamyba (baseinams, stogams, garažų vartams, kubilams, sandėlių atskyrimui, plovykloms ir kt.)