Įvairios paskirties PVC tentai

Įvairios paskirties PVC tentai

Žodis „tentas“ kilęs iš anglų kalbos, kur tent reiškia palapinę. Tai gaminys, pagamintas iš storo brezento, ar kitokio neperpučiamo ir neperšlampamo audinio. Jo paskirtis – apsaugoti kokį nors objektą nuo vėjo, lietaus, saulės ir pan. Tentais pridengiamos transporto priemonės, pastatai, terasos, jie naudojami pridengti sporto inventoriui, karinei technikai, statybose, lauko kavinėse, fotostudijose, kaip pavėsinių stogai ir t. t.

Trumpai tariant, jeigu jums reikia kažką pridengti nuo svetimų akių ar nepalankaus aplinkos poveikio – kreipkitės į mus ir gausite tam tinkamą tentą ar kitokią apsaugą. 

Tentera specializuojasi būtent įvairios paskirties tentų gamyboje:

  • skaidrūs tentai terasoms ir pavėsinėms;
  • tentai automobiliams ir jų priekaboms;
  • sunkiasvorio transporto tentai;
  • tentai angarams, garažams ir sandėliams;
  • žemės ūkio paskirties tentai;
  • tentai baseinams, valtims, stogams, kubilams, plovykloms ir pan.

Jeigu pateiktame sąraše neradote ko jums reikia, nereiškia, kad mes negalime to pagaminti. Todėl kviečiame susisiekti su mumis nurodytais kontaktais ir nemokamai pasikonsultuoti. Kartu tikrai rasime tinkamą sprendimą.

Universalus gaminys patikimai apsaugai nuo aplinkos poveikio

Tentus mes gaminame iš kokybiško PVC audinio, kuris yra atsparus plyšimui, drėgmei, neprisigeria dulkių ir purvo. Todėl jis tinkamas ir kelyje pridengti sunkiasvorį vilkiką, ir kieme apsaugoti jūsų baseiną, kad į jį nieko neprikristų. 

Ši medžiaga palyginus pigi, tačiau puikiai atlieka savo apsauginę funkciją ir padeda tinkamai rūpintis jūsų turtu, neleidžia jam apdulkėti, sudrėkti ir t. t. Įvairios paskirties mūsų gamintus PVC tentus galite apžiūrėti galerijoje. Mes juos ne tik gaminame, bet ir esant reikalui, remontuojame.

Kokių duomenų reikia tento gamybai ir kiek tai užtruks?

Reikia tikslių išmatavimų. Geriausia, jei juos atliks mūsų meistrai, nes kuo tikslesni duomenys, tuo kokybiškesnį gaminį gausite. Jeigu jus domina preliminari kaina, galite atsiųsti mums apytikrius išmatavimus. 

Tentus gaminame operatyviai ir, atsižvelgiant į gaminio gabaritus bei turimą užimtumą, tai gali užtrukti nuo 1 savaitės iki 1 mėnesio. Jūs taip pat galite rinktis PVC medžiagos atspalvį. Jeigu reikalinga, ant tento galime uždėti užrašus ar norimą logotipą. 

Įvairios paskirties PVC tentai

Visais klausimais susisiekime el. paštu info@tentera.lt arba telefonu +370 653 20 874. Taip pat galite atvykti į mūsų biurą Neries g., Kauno raj. Esant reikalui, mūsų komanda taip gali atkeliauti pas jus į nurodytą vietą visoje Lietuvoje.