Žemės ūkio paskirties tentai

Žemės-ūkio-paskirties-tentai

Žemės ūkio paskirties tentai 

Reikalingi žemės ūkio paskirties tentai?

Tentera gamina, projektuoja ir montuoja tentus, kurie padės jums ūkyje. Jais lengvai uždengsite:

  • priekabas, kuriomis vežate birius krovinius;
  • lauke sandėliuojamas trąšas, grūdus ar kitus žemės ūkio gaminius;
  • bio talpyklas;
  • įvairią žemės ūkio techniką;
  • kitą produkciją.

Tentų žemės ūkiui užsakymas ir gamyba 

Tentų žemės ūkiui užsakymą galima pateikti susisiekus su mumis telefonu +370 653 20 874, el. paštu info@tentera.lt arba užpildžius užklausos formą. Užsakant reikia nurodyti tento / -ų paskirtį (uždangalas grūdams, žemės ūkio technikai ir pan.) ir pageidaujamus išmatavimus. Jei patiems išmatuoti sunku, mūsų specialistai atvyks į vietą, kur apžiūrės, išmatuos ir pakonsultuos tentų užsakymo klausimais. Mūsų gaminamiems tentams pritaikome reikalingus laikiklius, vamzdžius, saugiklius, rankenas ir kitus būtinus priedus, kurie palengvina naudojimąsi ir suteikia ilgaamžiškumo. 

Žemės ūkio paskirties tentus gaminame iš laiko patikrintos ilgaamžės, Vokietijoje gaminamos HEYTEX medžiagos, todėl jie yra ypač tvirti, ilgaamžiai, atsparūs drėgmei, UV spinduliams, benzinui, tepalams, mechaniniam poveikiui ir kt. HEYTEX  tentinis audinys savo savybes išlaiko temperatūroje nuo -30 °C iki +70 °C. Tentera gaminami tentai skirstomi į kategorijas pagal svorį (1g/m²):

  • nuo 450 g/m² – tai lengvi, trumpalaikio naudojimo tentai, skirti reklamoms, akcijoms, vidaus pertvaroms ir pan.;
  • nuo 650 g/m² – naudojami lauko sąlygomis: lengviems uždangalams nuo kritulių ir UV spindulių;
  • nuo 680 g/m² – tentai reikalingi dažnai varstomoms, dylančioms, besivyniojančioms sistemoms;
  • 900 g/m² – tentinis audinys parenkamas agresyvioms darbo sąlygoms: žemės ūkio, lauko darbams, sertifikuotoms puspriekabėms ir kt.;
  • 900–1200 g/m² – audinys skirtas stambiagabaričių gaminių uždangalams.

Užsakant tentus spalvas galima rinktis iš plačios spalvų paletės. Dirbame su individualiais užsakymais ir netgi nestandartiniais sprendimais. Tad mielai išklausysime jūsų poreikius ir pasistengsime juos įgyvendinti kaip įmanoma kokybiškiau, kad gaminys atitiktų jūsų reikalavimus ir idealiai tiktų nurodytai konstrukcijai. Jei yra poreikis, ant tentų galime užklijuoti jūsų įmonės logotipą ar kitą pageidaujamą informaciją / reklamą. 

Žemės ūkio paskirties tentų gamybos terminas priklauso nuo tuo metu esamų užsakymų gausos ir gali užtrukti nuo 1 savaitės iki 1 mėnesio. Darbų kainas skaičiuojame individualiai kiekvienam klientui, atsižvelgiant į užsakymo specifikacijas. Taip pat atliekame ir tentų remonto darbus. 

Daugiau informacijos apie žemės ūkio paskirties tentus teiraukitės el. paštu info@tentera.lt,
telefonu +370 653 20 874 arba galite užpildyti
užklausos formą.