Apie mus

Tentai (14)

Įmonė Tentera užsiima specializuota veikla, orientuota į tentinių gaminių projektavimą ir gamybą. Pagrindinis mūsų veiklos tikslas – suteikti aukštos kokybės paslaugas, kurios atitiktų kiekvieno, net ir reikliausio, kliento poreikius. 

Reiklumas kokybei, nuolatinis technologinių sprendimų ieškojimas, galimybė rinktis iš plataus medžiagų spalvų bei tankio asortimento ir individualaus produkto kūrimas – tai ilgametės Tentera komandos darbo patirties rezultatas. Gamyboje naudojame tik sertifikuotas medžiagas, aukščiausios kokybės detales, o į savo darbą žiūrime rimtai ir atsakingai.

 

Esame orientuoti ne tik į gamybos procesą, bet ir į galutinį rezultatą. Mums svarbu, jog būtų įgyvendinti kiekvieno kliento individualūs poreikiai, todėl skiriame išskirtinį dėmesį ir mažiausioms detalėms. Suprantame, jog tentinis gaminys turi būti ne tik kokybiškai atliekantis savo funkciją, bet ir stilingas, patogus naudoti ir funkcionalus. Užtikriname, jog rasime tinkamiausią sprendimą net ir patiems reikliausiems klientams.

image00003(9)

 

  • Skaidrių tentų gamyba terasoms ir pavėsinėms
  • Tentų gamyba automobilių priekaboms ir mikroautobusams
  • Tentų gamyba sunkvežimiams, puspriekabėms ir savivarčiams
  • Žemės ūkio paskirties tentų gamyba (kombainams, traktoriaus priekaboms, trąšų uždangalams ir kt.
  • Kitų įvairios paskirties tentų gamyba (baseinams, stogams, garažų vartams, kubilams, sandėlių atskyrimui, plovykloms ir kt.)
  • Reklaminė bei kitokia spauda ant pagaminto tento
  • Tentų matavimas, montavimas, remontas

 

Patyrusių Tentera specialistų gaminama produkcija patenkins net ir reikliausius ūkinių subjektų ir privačių asmenų poreikius. Mūsų darbuotojai padės išsirinkti tinkamus gaminius, atvykę išmatuos, o pagamintus pristatys į nurodytą vietą ir sutvirtins. Jei reikia, pakonsultuos tentinių gaminių tvirtinimo, priežiūros ir kitais klausimais. Vykdome nestandartinius individualius užsakymus, todėl į mus galite drąsiai kreiptis tada, kai kiti tentų gamintojai negali padėti. Esame lankstūs, įsiklausome į individualius kiekvieno kliento poreikius ir kiekvienoje situacijoje siekiame kompromiso. Paslaugas teikiame visoje Lietuvoje, tad atvykti galime į bet kurią jūsų nurodytą vietą. Per ilgus darbo metus subūrėme patikimą ir kvalifikuotą komandą ir savo klientams galime pasiūlyti aukštos kokybės gaminius bei aptarnavimą. 

Tentera – patikimumas ir aukšta kokybė! 

Turite klausimų ar norite tiesiog užsisakyti tentą sunkvežimiui ar savivarčiui? Susisiekite el. paštu info@tentera.lt arba telefonu +370 653 20 874. Taip pat esate mielai laukiami mūsų biure, Neries g., Kauno raj. 

Tentera tentai transportui (34)