Tentai automobilių priekaboms

Tentai automobilių priekaboms

Tentai automobilių ir mikroautobusų priekaboms 

Tentera gaminami tentai automobilių bei mikroautobusų priekaboms puikiai apsaugos jūsų krovinį nuo lietaus, vėjo, sniego, saulės ir kitų nemalonių aplinkos veiksnių. Tentai gaminami iš aukštos kokybės PVC audinio, kuris atsparus plyšimui,  UV spinduliams ir vandeniui. Apvadai ir visos kitos dalys, kurios liečiasi su metaliniu priekabos rėmu, sutvirtinti dviguba medžiaga, kuri padidina audinio kokybę ir padeda išvengti plyšimo. Ši gamybos technologija padeda sukurti ypač tvirtą gaminį, kurį galima naudoti daugelį metų. 

Individualūs tentų priekaboms užsakymai kiekvienam pagal poreikį 

Tentus priekaboms galima rinktis iš gausios įvairių spalvų paletės. Jie skirti bortinėms ir lygioms priekaboms, su atsidarančiu priekiu. Atsižvelgiant į matmenis bei kitas specifikacijas, užsakymą pagaminsime individualiai pritaikytą jūsų priekabai. Klientui pageidaujant, ant pagaminto tento galime užklijuoti įmonės logotipą ar kitą reklaminę žinutę, kuri padės jums tapti geriau matomiems.  Kad jūsų krovinys būtų ypatingai apsaugotas, tentai gaminami su kabliukais, auselėmis, ekspanderiu, muitinės trosu bei kitomis būtinomis apsaugomis.

Tentų matavimas, montavimas ir priežiūra 

Norėdami užsakyti tentą, automobilio priekabos matmenis galite atsiųsti mums el. paštu arba pildydami užklausos formą. O jei patys matuoti nenorite arba negalite, mūsų meistrai gali atvykti į nurodytą vietą, kur išmatuos jūsų priekabą ir pagal gautus matmenis pagamins atitinkamą tentą. Darbų ir gaminių kainas skaičiuojame individualiai, atsižvelgiant į kiekvieno kliento poreikius. Tento montavimą ant priekabos atlieka Tentera specialistai, kadangi tai specifinių žinių ir patyrimo reikalaujantis darbas. Darbus atliekame visoje Lietuvoje, taigi kviestis mūsų specialistus galite, kad ir į tolimiausią mūsų šalies kampelį. 

Tentų automobilių ir mikroautobusų priekaboms gamybos terminas priklauso nuo tuo metu esamų užsakymų gausos ir gali užtrukti nuo 1 savaitės iki 1 mėnesio. Beje, tentus ne tik gaminame, bet ir remontuojame. 

Automobilių ir mikroautobusų priekaboms skirtus tentus prižiūrėti labai lengva. Juos galite plauti automobilių plovykloje arba patys vandeniu taip, kaip plaunate automobilį. Nerekomenduojame plovimui naudoti ploviklių su agresyviomis cheminėmis medžiagomis, kurios galėtų pažeisti tento audinio kokybę. 

Su Tentera tentais drąsiai galėsite gabenti savo krovinius nebijodami, kad juos pažeis nemalonios aplinkos sąlygos ar jie pakeliui nukris. 

Daugiau informacijos apie automobilių ir mikroautobusų priekaboms skirtus tentus teiraukitės el. paštu info@tentera.lt, telefonu +370 653 20 874. Taip pat galite užpildyti užklausos formą