Tentai sunkvežimiams ir savivarčiams

Tentai sunkvežimiams ir savivarčiams

Tentai sunkvežimiams ir savivarčiams

Reikalingi tentai  sunkvežimiams ir savivarčiams? Esate tinkamoje vietoje. 
Mūsų patirtis leidžia gaminti tentus pagal jūsų poreikius. Tiksliai pritaikome juos sunkvežimiams, savivarčiams, vilkikams, priekaboms ir pan. Visada siekiame aukštos kokybės. Jūsų transporto priemonės, pritaikius tinkamą tentą, atrodys tvarkingai bei bus patikimai apsaugotos nuo aplinkos poveikio. 

Mūsų naudojamas tentinis PVC audinys itin atsparus plyšimui, UV spinduliams bei vandeniui, neprisigeria dulkių ir purvo. Būtent tai ir yra pagrindinės išorinės „grėsmės“ kroviniui.

Garantuojame, kad sumontavus mūsų pagamintą tentą, jis jums tarnaus ilgai ir patikimai.

Kaip užsisakyti tentą?

Užsisakyti ir sužinoti apytikrę tento kainą bei kiek užtruks darbai galima susisiekus su mumis telefonu ar elektroniniu paštu. Jei turite kitokių klausimų, taip pat mielai į juos atsakysime.

Kaip gaminamas tentas?

Eiga paprasta:

  • jūs atgabenate savo transporto priemonę pas mus;
  • mes ją išmatuojame;
  • pagal tikslius matmenis pagaminame tentą ir jį iš karto sumontuojame ant transporto priemonės.

Nesvarbu, kokio dydžio, kelintų metų gamybos ir kokio gamintojo sunkiasvorį transportą mums atvešite – jis bus „aprengtas“ kokybišku ir tiksliai jam pritaikytu tentu.

Kaina ir gamybos trukmė priklauso nuo išmatavimų ir turimų užsakymų kiekio, tačiau visada stengiamės viską atlikti operatyviai bei optimalia kaina. Paprastai užtrunkame nuo 1 savaitės iki 1 mėnesio. 

Taip pat primename, kad tentus ne tik gaminame, bet ir remontuojame, jei to reikia. Mūsų klientai tikrai ne kartą sugrįžta, jeigu gaminys kokiu nors būdu pažeidžiamas. 

Tentai sunkvežimiams ir savivarčiams

Ar galima rinktis tento atspalvius, uždėti logotipą?

Taip, galima. Turime plačią spalvų paletę, iš kurios galite rinktis, kas labiausiai tinka. Galime parinkti ir mes. Ant tento taip pat galima uždėti reklaminius užrašus, įmonės kontaktus, logotipą. Taip transporto priemonė ne tik bus patikimai apsaugota, bet ir reprezentuos jūsų įmonę.

Kaip atrodo mūsų pagaminti ir sumontuoti tentai, galite pasižiūrėti galerijoje.

PVC tentų priežiūra paprasta. Jie plaunami vandeniu arba valomi sausa šluoste. Nerekomenduojame naudoti ploviklių, kurių sudėtyje yra cheminių medžiagų, nes neaišku, kaip į juos reaguos tento medžiaga. 

Turite klausimų ar norite tiesiog užsisakyti tentą sunkvežimiui ar savivarčiui? Susisiekite el. paštu info@tentera.lt arba telefonu +370 653 20 874. Taip pat esate mielai laukiami mūsų biure, Neries g., Kauno raj.