Tentų matavimas ir montavimas

Tentų matavimas ir montavimas

Tentų matavimas ir montavimas


Tinkamai išmatuoti transporto priemonės ar kitokio objekto gabaritus nėra sudėtinga, tačiau tam reikia įgūdžių. Todėl visada geriausia, kai šį – iš pažiūros lengvą – darbą atlieka specialistai. Kuo tikslesni matmenys, tuo kokybiškiau bus pagamintas tentas. 

Mes visada kviečiame transporto priemones atgabenti mums, arba galime patys atvykti į reikiamą vietą. Pasitaiko klientų, kurie supranta / nusimano ir gali tinkamai atlikti matavimus patys. Kartais tai sutaupo laiko. Vis tik jeigu neturite patirties, matuodami patys, laiką labiau sugaišite, nei sutaupysite.

Su tentų montavimu tas pats. Tai nėra sudėtinga, bet visada geriau, kai viską atlieka profesionalai. Priklauso dar ir nuo gaminio – būna nestandartinių statinių, kuriems reikia ypatingo tikslumo.

Tai kaip suprasti, ar pavyks patiems?

Susisiekite su mumis ir pasikonsultuokite. Kai kuriuos tentus susimontuoti tikrai lengva, o su kai kuriais net ir mūsų komanda turės atidžiau padirbėti. Viskas priklauso nuo situacijos. Mes visada esame pasiruošę darbus atlikti nuo pradžios iki pabaigos ir nesvarbu, kiek sudėtingi ar kiek paprasti jie yra. 

Jeigu jus domina matavimo ir montavimo darbų kaina, galite apytikriai išsimatuoti būsimo tento matmenis ir pateikti juos mums. Taip pat reikia nurodyti, koks tai bus gaminys ir kam skirtas. Gavę tokius duomenis, galėsime paskaičiuoti apytikrę sumą ir pateikti ją jums.

Esame lankstūs ir prisitaikome prie kiekvieno kliento norų bei situacijos. Tiek tentų matavimas, tiek montavimas ar remontas gali būti vykdomi pas mus, arba mūsų komandai atvykus į jūsų nurodytą vietą visoje Lietuvoje.

 Matuojame, gaminame ir montuojame skaidrius tentus, tentus sunkiasvoriam ir kitokiam transportui (taip pat ir vandens transportui), palapines, stogines ir kitokius panašius gaminius, kuriuos galite apžiūrėti galerijoje. Taip pat remontuojame pažeistus tentus.

 

Mūsų gaminius paprasta naudoti ir lengva prižiūrėti nuplaunant vandeniu ar valant sausa šluoste. 

Jeigu turite klausimų, ar jus domina tentų matavimas ir montavimas, susisiekime el. paštu info@tentera.lt arba telefonu +370 653 20 874. Taip pat esate visada laukiami mūsų biure, Neries g., Kauno raj.