Tentai angarams, garažų vartams, sandėlių atskyrimui

Tentai angarams, garažų vartams, sandėlių atskyrimui

Tentai angarams, garažų vartams, sandėlių atskyrimui 

Tentai angarams, garažų vartams ir sandėliams užtikrins jūsų turto saugumą tiek nuo nemalonių gamtos sąlygų, tiek nuo pašalinių akių. Tentus gaminame iš laiko patikrintos ilgaamžės Vokietijoje gaminamos HEYTEX medžiagos, kuri atspari UV spinduliams, plyšimui ir kitiems mechaniniams pažeidimams.

Tentai skirstomi į kategorijas pagal svorį (1gr/m²):

  • nuo 450 g/m² – lengvi, skirti trumpalaikiam naudojimui (reklamoms, akcijoms, vidaus pertvaroms ir kt.);
  • nuo 650 g/m² – pritaikyti lauko sąlygoms, naudojami lengviems uždangalams nuo kritulių ir UV spindulių;
  • nuo 680 g/m² – reikalingi dažnai varstomoms, dylančioms, besivyniojančioms sistemoms;
  • 900 g/m² – audinys parenkamas agresyvioms darbo sąlygoms (žemės ūkio, lauko darbams, sertifikuotoms puspriekabėms, kt.);
  • 900–1200 g/m² – audinys naudojamas stambiagabaričių gaminių uždangalams.

Tentai angarams ir garažų vartams – kai nesinori išlaidauti 

Tentera gaminami tentai garažų vartams ir angarams skirti tiems, kurie nenori per daug išlaidauti, bet siekia apsaugoti savo turtą nuo oro sąlygų svyravimų, užtikrinti privatumą ir apsaugą nuo pašalinių akių. Tentus galima rinktis iš įvairių dydžių ir spalvų, atsižvelgiant į individualius poreikius. Sklandžiai veikiantys mechanizmai ir ilgaamžės konstrukcijos užtikrins patogumą ir ilgalaikį naudojimą.

Suteikite savo sandėliui ar kiemui modernią išvaizdą su Tentera garažų vartams, sandėliams ir angarams skirtais tentais. 

Kaip vyksta tentų užsakymas, pristatymas, montavimas?

Tentus pas mus užsakyti galima keliais būdais, tereikia pasirinkti jums patogiausią:

  • mes atvykstame į vietą, pamatuojame, pakonsultuojame kaip susimontuoti ir pagal surinktus duomenis pagaminame tentus. Jei pageidaujate, galime ir sumontuoti;
  • jūs patys galite išmatuoti savo patalpas ir mums atsiųsti matmenis. Pagal juos mes pagaminsime tentus, o jūs juos susimontuosite naudodamiesi pateiktomis instrukcijomis.

Tentų angarams, garažų vartams ir sandėlių atskyrimui gamybos terminas priklauso nuo tuo metu esamų užsakymų gausos ir gali užtrukti nuo 1 savaitės iki 1 mėnesio. Jei reikia, atliekame ir tentų remonto darbus. 

Tentų spalvas galite rinktis iš plačios spalvų paletės. Taip pat ir matmenis – klientui pageidaujant, gaminame nestandartinius modelius. Jei yra poreikis, galime įmontuoti užtrauktukus durims, prie tento pritvirtinti ratukus, sumontuoti papildomą bėgelį. Tokį tentą galėsite lengvai stumdyti kaip užsklandą. Trumpai tariant, savo produktus gaminame taip, kad patenkintume net pačių reikliausių klientų poreikius. 

Daugiau informacijos apie tentus angarams, garažų vartams ir sandėlių atskyrimui teiraukitės el. paštu info@tentera.lt, telefonu +370 653 20 874 arba galite užpildyti užklausos formą.