Skaidrūs tentai terasoms ir pavėsinėms

Skaidrūs tentai terasoms ir pavėsinėms

Skaidrūs tentai terasoms ir pavėsinėms bei automobilių stoginėms

Skaidrūs tentai terasoms ir pavėsinėms bei automobilių stoginėms – efektyvi ir nebrangi apsauga nuo vėjo, lietaus, sniego ir kitų nemalonių oro permainų. Tai vienas iš sparčiai populiarėjančių pasirinkimų Lietuvoje ir Skandinavijos šalyse, kuris leis jums mėgautis savo terasa ištisus metus. Skaidrūs tentai gerokai pigesni už stiklą, lengvai pritaikomi nestandartinėms pavėsinėms ir terasoms, atsparūs tiesioginiams saulės spinduliams, vėjui, krituliams ir šalčiui.

Skaidrūs tentai – apsauga visus metus

Skaidrius PVC tentus lengva pritaikyti tiek standartinėms terasoms ir pavėsinėms, tiek nestandartinio dizaino ir išplanavimo patalpoms. Tentą galite rinktis su atveriamomis durimis arba, jei norite, kad būtų patogiau patekti iš terasos į kiemą, galime pagaminti užtrauktuku suveriamas duris. PVC tentai – tai patraukli, ilgaamžė ir patikima priemonė, norint apsaugoti savo terasos grindis, sienas, baldus ir save nuo permainingų lietuviškų orų. Dėl atsparumo krituliams ir tiesioginiams saulės spinduliams, sumontuotą tentą galima laikyti ištisus metus, tad jūsų terasa ar pavėsinė bus apsaugota ne tik nuo vasarinių liūčių, rudens darganų ir lapų, bet ir nuo sniego, šlapdribos ir kitų nemalonių aplinkos veiksnių. Skirtingai nei kitos medžiagos, skaidri PVC danga gražiai susilieja su bendru aplinkos vaizdu, o kartais jį net pagerina. 

Kaip užsakyti, montuoti ir prižiūrėti skaidrų PVC tentą? 

Skaidrų PVC tentą terasai ar pavėsinei galite užsisakyti susisiekę su mumis nurodytu el. paštu ar tel. numeriu. Galite patys išsimatuoti terasą ir atsiųsti mums matmenis, o mes pateiksime skaidrių tentų kainas, taip pat, jei pageidausite, tentų montavimo įkainius. Kiekvienam klientui kaina skaičiuojama individualiai, atsižvelgiant į matmenis, reikiamus atlikti darbus ir kitus niuansus.

Skaidrius tentus montuoti nėra sudėtinga. Šį darbą atlikti galite patys. Prie kiekvieno užsakymo pridedame montavimo instrukciją, o jeigu kas neaišku, visada galite pasikonsultuoti su mumis telefonu. 

Tentų gamybos terminas

Bet jei neturite laiko, noro ar galimybių tentą susimontuoti patys, šią užduotį drąsiai patikėkite mums – šios srities profesionalams. 

Tentų gamybos terminas priklauso nuo tuo metu esamų užsakymų gausos ir gali užtrukti nuo 1 savaitės iki 1 mėnesio. Taip pat atliekame ir tentų remonto darbus. 

PVC tentus lengva prižiūrėti: tiesiog plaukite vandeniu ar valykite sausa švelnia šluoste. Nerekomenduojame naudoti cheminių medžiagų turinčių ploviklių, kurie gali suardyti ar kitaip pažeisti tentą. 

Daugiau informacijos apie pavėsinėms, terasoms ir automobilių stoginėms skirtus tentus teiraukitės el. paštu info@tentera.lt arba telefonu +370 653 20 874, galite užsukti ir į mūsų biurą Neries g., Kauno raj. 

Taip pat galite užpildyti užklausos formą.

 

Skaidrūs tentai terasoms ir pavėsinėms bei automobilių stoginėms

Tentų priežiūra ir valdymas:

Lengvai tvirtinami rankiniu būdu atsukant ir užsukant kabliukais

Tento durys valdomos užtrauktukais

Pakeltas tentas prilaikomas dirželiais

Lengvai valomi ir plaunami rankomis